Úvod »Výhodné čajové sety» SET 04 - "TOP BLACK"


        

SET 04 - "TOP BLACK"

skladem

 

Číslo produktu: SET04
běžná cena 460,0 Kč (17,7 EUR)
naše cena:
423,0 Kč (16,3 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Tento dárkový set nabízí 2 špičkové taiwanské černé čaje. Pokud jste milovníkem černých čajů, případně jej darujete nějakému znalci, úspěch je zaručen! Tento set je svou kvalitou nedostižný, a to nejen pokud mluvíme o černých čajích! Znalci oolongů budou také velice překvapeni, pokud ještě neměli čest se s těmito čaji setkat!

Standardní cena tohoto setu je 460 Kč, nyní v setu za 423 Kč!

Assam no.8 - 50g -  TRES no.8. je velkolistý, překrásně kroucený, lesklý čaj, představující ten nejkvalitnější Bao Zhong. Výtečné ovocné aroma linoucí se z šálku čaje připomíná vůní třešní, v kombinaci s měruňkovým džemem. Čaj má až opojnou ovocnou chuť a je velmi osvěžující. Má plné tělo a snese i dochucení mlékem.

Red jade no.18 - 50g - tento černý čaj je bezpochyby nejkvalitnějším reprezentantem černých čajů z Taiwanu. Jedná se o překrásně kroucený list stylu Bao Zhong pocházející z čajového kultivaru, který vznikl křížením kmene Assamu z Burmy a taiwanského divokého čajovníku. Tento čaj nabízí plné tělo Assamu a zároveň bujně ovocnou chuť i vůni divokých švestek, stopy skořice a v pozadí pocítíte svěží mentol. Tento čaj je také vícenálevový, tak jako taiwanské oolongy.